OFERTA SPECJALNA MIESZKAŃ POD WYNAJEM

Specjalnie dla osób poszukujących ekskluzywnych mieszkań w centrum Katowic stworzyliśmy ofertę mieszkań pod wynajem. Mieszkania znajdują się na nowym, dozorowanym osiedlu w samym centrum miasta. Są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, firm oraz każdego kto ceni komfort i spokój.

Oferowane przez nas apartamenty urządzone są przez architekta w bardzo nowoczesnym a zarazem funkcjonalnym stylu, z użyciem najwyższej jakości materiałów. Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane. Na wyposażeniu lokali składają się wysokiej jakości sprzęty takie jak telewizory, lodówki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, pralki. Dodatkowo mieszkania zostały zaopatrzone w odkurzacze, suszarki, garnki, talerze, sztućce i innego rodzaju akcesoria potrzebne w codziennych czynnościach domowych.

Dajemy Państwu do dyspozycji kilkanaście lokali o różnej powierzchni, ilości i rozkładzie pomieszczeń. Każde mieszkanie zostało indywidualnie zaaranżowane z myślą o nowym lokatorze.
Specjalnie dla Państwa raz w tygodniu uaktualnimy stan prac remontowych oraz podamy przybliżony czas oddania lokali. Klikając na danym wierszu uzyskacie Państwo więcej informacji, takich jak opis i plan mieszkania, wysokość opłat, oraz aktualne zdjęcia z przebiegu prac remontowych.

Zachęcamy do kontaktu z nami!! Tel. 501 338 364, e-mail: sprzedaz@cyprysoweosiedle.pl

 

Lp. Kod mieszkania Metraż Ilość pokoi Kondygnacja Dostępność
1. A2 120,35 3 Parter dostępne
2. A8 107,16 4 II Piętro wynajęte
3. A13 115,24 5 Dwupoziomowe (III Piętro i poddasze) wynajęte
4. D1 58,89 2 Parter wynajęte
5. D12 64,19 2 II Piętro wynajęte
6. D18 79,7 3 Dwupoziomowe (III Piętro i poddasze) wynajęte
7. D21 46,5 2 Poddasze wynajęte
8. D24 64 2 Dwupoziomowe (IV Piętro i poddasze) wynajęte